Prosta droga do mieszkania

Zakup mieszkania krok po kroku

Pamiętaj – nie budujemy za Twoje pieniądze! Wszystko co wpłacisz w trakcie budowy trafi na indywidualny mieszkaniowy zamknięty rachunek powierniczy. Nie mamy dostępu do tych pieniędzy, aż do chwili kiedy podpiszesz umowę przeniesienia własności.

 1. Umowa rezerwacyjna

  Na miastologia.pl wybierz swoje mieszkanie i zawrzyj umowę rezerwacji. Utworzymy też Twoje konto, na którym znajdziesz wszystkie informacje i kolejne kroki związane z zakupem mieszkania.

  Opłata rezerwacyjna dla M-2 na wszystkich osiedlach: 5.000 zł
  Opłata rezerwacyjna dla M-4 na wszystkich osiedlach: 10.000 zł

  Opłaty rezerwacyjnej dokonasz przelewem bankowym w ciągu 3 dni od zawarcia umowy rezerwacyjnej. W każdej chwili możesz zrezygnować, a wtedy my zwrócimy Ci wszystkie wpłacone pieniądze – bez żadnych opłat.

 2. Umowa deweloperska

  W ciągu 2 tygodni od umowy rezerwacyjnej uzgodnimy z Tobą termin wizyty u notariusza. Do podpisania umowy wystarczy Ci 20% ceny zakupu (wniesioną już opłatę rezerwacyjną zaliczymy na poczet tej wpłaty). Od tego momentu wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze trafią na indywidualny mieszkaniowy zamknięty rachunek powierniczy.

 3. Odbiór mieszkania

  Kiedy Twoje mieszkanie będzie już wykończone, a my będziemy pewni, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik – poprosimy Cię o zapłatę pozostałych 80% ceny zakupu. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku powierniczym, umówimy się na termin odbioru mieszkania. Podczas odbioru otrzymasz od nas komplet kluczy i możesz się wprowadzać. :-)

 4. Umowa przeniesienia własności

  Po odbiorze mieszkania, ustalimy dogodny dla Ciebie termin zawarcia umowy przeniesienia własności. Spotkamy się u notariusza, podpiszemy umowę i od tej chwili staniesz się w pełni właścicielem swojego mieszkania. Dopiero wtedy pieniądze z rachunku powierniczego będą mogły trafić na nasze konto.