Poznaj osiedla

Każde osiedle układamy z naszych modułowych mieszkań. Dzięki temu nie musimy z góry ustalać gdzie mają być lokale dwupokojowe, a gdzie czteropokojowe. To znacznie więcej możliwości wyboru dla Ciebie. Bez względu na to czy szukasz M-2 czy M-4 – łatwiej znajdziesz idealne miejsce na swoje mieszkanie.

 1. mieszkania przy
  dąbrowskiego

  Widok budynku od strony ulicy Lwowskiej: w głębi zielonego dziedzińca widoczny usługowy parter z pasażem i 4 piętra

  Sprzedaż zakończona

  Ogródki w centrum miasta – więcej zieleni i wszędzie blisko. 

 2. mieszkania przy
  chmielnej

  Render pokazujący ogródek mieszkania parterowego na doświetlonym i przestronnym wewnętrznym dziedzińcu osiedla

  Sprzedaż zakończona

  Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu. 

Dobre osiedle – kilka prostych zasad

Bez względu na to, którą z naszych lokalizacji wybierzesz, zawsze możesz liczyć na szereg udogodnień.

Tramwaj łączy szybciej i taniej. Tramwaj pod ręką to więcej możliwości. Wystarczy wsiąść i wysiąść. On jedzie, podczas gdy samochody stoją. Nie musisz skupiać uwagi na drodze i nie musisz tramwajem nigdzie parkować. Przemieszczasz się szybciej i wydajesz mniej. Samochodem za miasto, a tramwajem do centrum? Czemu nie – budujemy tylko tam gdzie możesz wybierać.

Handel, usługi i tereny rekreacyjne – najlepiej tuż za rogiem. Po bułki idziesz w kapciach, a do mięsnego masz tylko dwie przecznice? To okazja by szybciej zrobić zakupy, zwłaszcza nieplanowane, a kiedy chcesz pospacerować lub pobiegać – fajnie jeżeli nie musisz organizować wyprawy. Im więcej opcji pod ręką, tym lepsze miejsca na osiedle. Szukamy tylko takich.

Więcej oddechu i zieleni na każdym osiedlu. Przerażają Cię rozległe blokowiska? Nas też, dlatego zawsze zwracamy uwagę na to, by skala zabudowy była niewielka i zróżnicowana. Dodatkowo dbamy o dotychczasową zieleń oraz zapewniamy więcej przestrzeni do spacerowania. Wszystko po to, by zamiast uciekać przed betonem, można tu było po prostu mile spędzać czas.

Zawsze miejsce na rowery i wózki. Z rowerem na balkon? z wózkiem po schodach? Są lepsze sposoby. Miejsce postojowe na rower i specjalnie wydzielona przestrzeń na wózki w parterze, a wszystko to w cenie mieszkania.

Zawsze balkon, zielony taras lub ogródek. Chcesz posiedzieć w słońcu, zjeść na powietrzu lub po prostu posadzić coś w doniczkach? Teraz to prostsze, bo wszystkie osiedla projektujemy tak, by każde mieszkanie miało balkon, ogródek lub zielony taras. To więcej przestrzeni dla Ciebie, za którą nie musisz dopłacać.