Porównaj inne mieszkania czteropokojowe z naszym M-4

Sprawdź dlaczego twierdzimy, że nasze M-4 są lepiej zaprojektowane i mniej kosztowne.

Typowe mieszkania czteropokojowe od deweloperów

Oto typowe mieszkania 4-pokojowe jakie często spotkasz w ofertach deweloperów. Dwustronna orientacja musi wystarczyć, aby doświetlić wszystkie pomieszczenia. Przez to pokoje muszą być duże, a prowadząca do nich komunikacja rozbudowana i ciemna.

Pamiętaj, kupując od dewelopera koszty wykończenia zazwyczaj bierzesz na siebie, a za komórkę lokatorską zawsze płacisz dodatkowo.

Rzut typowego mieszkania dwupokojeowego o powierzchni 113 metrów kw.
* Szacunkowy koszt doprowadzenia typowego mieszkania sprzedawanego w standardzie deweloperskim do standardu wykończenia jaki oferuje miastologia (gotowe i pomalowane ściany, podłogi drewniane i z płytek gresowych, drzwi wewnętrzne, gotowe łazienki oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem AGD – wszystko z uwzględnieniem kosztów robocizny). Więcej szczegółów o wykończeniu M-4
113 m2 w standardzie deweloperskim 847.500,-
koszty wykończenia pod klucz * 154.000,-
łączny koszt mieszkania 1.006.500,-
Rzut typowego mieszkania dwupokojeowego o powierzchni 97 metrów kw.
97 m2 w standardzie deweloperskim 727.500,-
koszty wykończenia pod klucz * 135.000,-
łączny koszt mieszkania 867.500,-
Rzut typowego mieszkania dwupokojeowego o powierzchni 88 metrów kw.
88 m2 w standardzie deweloperskim 660.000,-
koszty wykończenia pod klucz * 124.000,-
łączny koszt mieszkania 789.000,-

Oto nasze M-4

Dzięki trójstronnej orientacji każde pomieszczenie jest dobrze doświetlone. Salon z kuchnią zorientowany na dwie strony jest nie tylko jasny, ale też wygodny i przestronny. Sypialnia oraz pokoje są mniejsze, ale za to każdy zyskuje własną, prywatną przestrzeń. Do tego dwie łazienki, dzięki czemu nikt nie będzie musiał czekać w kolejce.

Pamiętaj, że do każdego M-4 dodajemy 2 komórki lokatorskie w cenie – to całkiem sporo miejsca na przechowywanie rzeczy. Wykończenie też jest w cenie, bo znamy nasze mieszkania jak nikt inny, a materiały zamawiamy w hurtowych ilościach. Zostawiając wykończenie nam – zyskujesz dobrze zaprojektowaną i estetyczną przestrzeń, unikając jednocześnie niepotrzebnych zmartwień i kosztów.

Rzut naszego M-$ o powierzchni 32 metrów kwadratowych, które dzięki narożnemu kładowi i dużym oknom jest zawsze dobrze doświetlone
64 metrowe M-4 wykończone pod klucz, wyposażone w kuchnię ze sprzętem AGD oraz z komórką lokatorską w cenie:
M-4 przy Chmielnej 590.000,-

Mimo, że podane kalkulacje są przykładowe, zasada „nie płać za niepotrzebne metry" pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Wystarczy na komfortowe urządzenie się oraz na wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.