Wykończenie M-4 – urządź się lepiej, szybciej i taniej

Wszystkie mieszkania oddajemy wykończone. Wiemy, że samodzielne wykańczanie to koszmar – zawsze drożej i nigdy na czas. Wszystko zaprojektowaliśmy tak, żeby dać Ci wiele możliwości dopasowania funkcji i estetyki mieszkania do własnych potrzeb. Otrzymasz od nas ładne i solidne wyposażenie, bo w kwestii jakości i ergonomii nie szukamy kompromisów. Wszystko będzie funkcjonować jak należy, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje M-4:

Przykład aranżacji kuchni A4
Przykład aranżacji łazienki 1010
Przykład aranżacji łazienki 3060
Przykład aranżacji kuchni D4

System mebli kuchennych IKEA METOD – po prostu więcej możliwości

Szafki z frontami w różnych stylach i kolorach do wyboru oraz piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarkazabudowana lodówka w standardzie – wszystko stanowi w pełni funkcjonalną kuchnię.

Wiszący pochłaniacz węglowy w kuchni M-4 to świetna okazja by pobawić się estetyką. Wybierz i kup jaki chcesz – nie ma go w standardzie, bo nie chcemy decydować za Ciebie.

Chcesz rozbudować wyspę kuchenną? Może układ kuchni kiedyś Ci się znudzi? Z systemem IKEA METOD zmiany są proste. Szafki wraz z frontami można układać jak z klocków. To więcej możliwości i mniej wysiłku, a wszystko będzie pasować jak trzeba. W dodatku, żeby było prościej, wraz z M-4 otrzymasz od nas gotowe projekty na rozwiązanie strefy kuchennej. Teraz bez względu na to czy wolisz kuchnię otwartą czy zamknietą – zawsze znajdziesz coś dla siebie.

O niezawodności kuchni decyduje jej wnętrze. Dlatego nie zapominamy o tym co w środku. Wszelkie elementy ruchome opieramy o sprawdzone rozwiązania firmy Blum. Wraz z odpowiednim rozplanowaniem przestrzeni do przechowywania – kuchnia w M-4 będzie nie tylko bardziej trwała, ale i wygodniejsza.

Niezawodność i funkcjonalność to nie wszystko. Każda kuchnia jest tak samo praktyczna, ale każda może wyglądać zupełnie inaczej. Do wyboru masz aż 7 różnych gotowych kompozycji. Wystarczy, że zdecydujesz która najbardziej Ci się podoba, a właśnie taką zamontujemy w Twoim mieszkaniu. Wprowadzając się dodasz własny pomysł na aranżację i gotowe. Teraz kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna – będzie po prostu bardziej Twoja.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja kuchnia na odbiorze, a jak wtedy gdy ją urządzisz:

Przestrzeń dla 4 osób? Dwie łazienki to konieczność

W M-4 dostajesz w pełni wyposażone 2 łazienki. Wystarczy dokupić pralkę lub pralkę i suszarkę – obydwa urządzenia łatwo się zmieszczą. Do tego skorzystaj z naszych projektów szafek i półek lub wybierz coś wedle własnego uznania.

W ramach standardu wykończenia łazienki możesz wybierać kształt, wielkość i sposób ułożenia płytek naściennych oraz kolor płytek podłogowych.

Zobacz, jak może wyglądać większa z Twoich dwóch łazienek na odbiorze, a jak wtedy gdy ją urządzisz:

Wanna czy prysznic? A dlaczego nie wszystko na raz?

Wanna z odpowiednio zaprojektowaną strefą na prysznic stwarza więcej możliwości. Po co wybierać, jeśli wszystko zaprojektuje się z dbałością o wygodę. Teraz łatwo skorzystasz zarówno z wanny jak i z prysznica, a dzięki jednolitej ofercie wszystko będzie kosztować mniej.

Jak podłogi to dębowe

Dąb jest dobry, olejowany jeszcze lepszy. Jest trwały i wygląda ładnie. Bez względu na to czy wolisz jasny, ciemny albo naturalny – zawsze wybierzesz coś w swoim guście, a podłoga będzie Ci służyć przez długie lata.

Ściany i sufity malujemy na biało

To nie tylko wrażenie większej przestrzeni, ale też duża łatwość jeśli zechcesz je pomalować całkowicie po swojemu.

Nie przerabiaj elektryki – w M-4 nie trzeba

Samodzielne dostosowanie elektryki w mieszkaniu to koszmar – dużo do wymyślenia i jeszcze więcej do wykucia w ścianach. Dlatego projekt elektryki w M-4 przygotowaliśmy tak, żeby pasował do dowolnej aranżacji. Włączniki światła są nie tylko intuicyjnie zlokalizowane, ale też zamontowane na wysokości dostępnej dla czterolatka. Bez względu na to jak zaplanujesz swoją przestrzeń – wszystkie gniazdka elektryczne i punkty świetlne będą tam gdzie powinny.

Producenci, z którymi współpracujemy:

Dlaczego wszystko kosztuje znacznie mniej?

Dodatkowe pytania? Zadzwoń: +48 664 033 264 lub napisz: miastologia@leachandlang.pl