Poznaj mieszkania

Tutaj dowiesz się na czym polega nasz pomysł na lepsze mieszkania – dobrze zaprojektowane, mniej kosztowne i gotowe na zmiany.

 1. M-2

  Render pokazujacy duży przestronny balkon z drewnianym wykończeniem i roletą oraz dziedziniec osiedla z kawiarenką na parterze

  Jedno mieszkanie i aż 4 układy do wyboru. Dla singla, pary lub pary z dzieckiem? Zobacz w jaki sposób M–2 pokonuje inne mieszkania dwupokojowe. 

 2. M-4

  Render pokazujacy duży przestronny balkon z drewnianym wykończeniem i roletą oraz dziedziniec osiedla z kawiarenką na parterze

  Jeden układ – wiele możliwości. Szukasz wygodnej przestrzeni dla 4 osobowej rodziny lub po prostu więcej miejsca dla 3 osób? Zobacz co potrafi M–4. 

Sprawdź jak działają modułowe M-2 i M-4. To z nich układamy wszystkie osiedla.

 1. Nie płać za niepotrzebne metry

  Metry metrom nierówne. Ich ilość nie musi wpływać na komfort, ale zawsze wpływa na cenę mieszkania. Zobacz w jaki sposób pozbyliśmy się zbędnych metrów, nie tracąc na funkcjonalności. 

 2. Poukładaj sobie mieszkanie na dziś i na jutro

  Co wybrać, skoro dziś potrzebujesz miejsca tylko dla siebie, a jutro być może zamieszkasz z gromadką dzieciaków? Co zrobisz z dużym mieszkaniem, kiedy młodzi odejdą na swoje? 

 3. Mieszkaj wygodniej

  Kilka prostych rozwiązań, a od razu poczujesz różnicę.