Porównaj inne mieszkania dwupokojowe z naszym M-2

Sprawdź dlaczego twierdzimy, że nasze M-2 są lepiej zaprojektowane i mniej kosztowne.

Typowe mieszkania dwupokojowe od deweloperów

Oto typowe mieszkania 2-pokojowe, jakie łatwo znajdziesz w ofercie deweloperów. Zwróć uwagę na strefy doświetlenia oraz na przestrzeń, która ze względu na zacienienie może pełnić jedynie funkcję komunikacji i/lub przechowywania.

Pamiętaj, kupując od dewelopera koszty wykończenia zazwyczaj bierzesz na siebie, a za komórkę lokatorską zawsze płacisz dodatkowo.

* Szacunkowy koszt doprowadzenia typowego mieszkania sprzedawanego w standardzie deweloperskim do standardu wykończenia jaki oferuje miastologia (gotowe i pomalowane ściany, podłogi drewniane i z płytek gresowych, drzwi wewnętrzne, gotowa łazienka oraz kuchnia z wyposażeniem AGD – wszystko z uwzględnieniem kosztów robocizny). Więcej szczegółów o wykończeniu M-2
52 m2 w standardzie deweloperskim 390.000,-
koszty wykończenia pod klucz * 80.000,-
łączny koszt mieszkania 475.000,-
46 m2 w standardzie deweloperskim 345.000,-
koszty wykończenia pod klucz * 75.500,-
łączny koszt mieszkania 425.500,-
43 m2 w standardzie deweloperskim 322.500,-
koszty wykończenia pod klucz * 71.000,-
łączny koszt mieszkania 398.500,-

Oto nasze M-2

Tyle samo jasnej przestrzeni, a dodatkowe miejsce do przechowywania znajdziesz w komórce lokatorskiej, którą zawsze dostajesz w cenie mieszkania.

Pamiętaj, że wykończenie też jest w cenie. Znamy nasze mieszkania jak nikt inny, a materiały zamawiamy w hurtowych ilościach. Zostawiając wykończenie nam – zyskujesz dobrze zaprojektowaną i estetyczną przestrzeń, unikając jednocześnie niepotrzebnych zmartwień i kosztów.

32 metrowe M-2 wykończone pod klucz, wyposażone w kuchnię ze sprzętem AGD oraz z komórką lokatorską w cenie:
M-2 przy Chmielnej 310.000,-

Mimo, że podane kalkulacje są przykładowe, zasada „nie płać za niepotrzebne metry" pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Wystarczy na komfortowe urządzenie się oraz na wyjątkowe wakacje gdzieś daleko.