Wykończenie M-2 – urządź się lepiej, szybciej i taniej

Wszystkie mieszkania oddajemy wykończone. Wiemy, że samodzielne wykańczanie to koszmar – zawsze drożej i nigdy na czas. Wszystko zaprojektowaliśmy tak, żeby dać Ci wiele możliwości dopasowania funkcji i estetyki mieszkania do własnych potrzeb. Otrzymasz od nas ładne i solidne wyposażenie, bo w kwestii jakości i ergonomii nie szukamy kompromisów. Wszystko będzie funkcjonować jak należy, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje M-2:

Przykład aranżacji kuchni A2
Przykład aranżacji łazienki 1030
Przykład aranżacji łazienki 3060
Przykład aranżacji kuchni B2

System mebli kuchennych IKEA METOD – po prostu więcej możliwości

Szafki z frontami w różnych stylach i kolorach do wyboru oraz piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarkafiltr węglowy w standardzie – wszystko stanowi w pełni funkcjonalną podstawę kuchni.

W M-2 mamy wiele pomysłów na lodówkę – dużą lub małą, wolnostojącą lub do zabudowy – wybierz i kup jaką chcesz – nie ma jej w standardzie, bo nie chcemy decydować za Ciebie.

Potrzebujesz więcej miejsca na przechowywanie? Przydałby się większy blat roboczy? A może po prostu Twój aktualny układ szafek kiedyś Ci się znudzi? Z systemem IKEA METOD zmiany są proste. Szafki wraz z frontami można układać jak z klocków. To więcej możliwości i mniej wysiłku, a wszystko będzie pasować jak trzeba. W dodatku, żeby było prościej, wraz z M-2 otrzymasz od nas gotowe projekty rozbudowy kuchni.

O niezawodności kuchni decyduje jej wnętrze. Dlatego nie zapominamy o tym co w środku. Wszelkie elementy ruchome opieramy o sprawdzone rozwiązania firmy Blum. Wraz z odpowiednim rozplanowaniem przestrzeni do przechowywania – kuchnia w M-2 będzie nie tylko bardziej trwała, ale i wygodniejsza.

Niezawodność i funkcjonalność to nie wszystko. Każda kuchnia jest tak samo praktyczna, ale każda może wyglądać zupełnie inaczej. Do wyboru masz aż 7 różnych gotowych kompozycji. Wystarczy, że zdecydujesz która najbardziej Ci się podoba, a właśnie taką zamontujemy w Twoim mieszkaniu. Wprowadzając się dodasz własny pomysł na aranżację i gotowe. Teraz kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna – będzie po prostu bardziej Twoja.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja kuchnia na odbiorze, a jak wtedy gdy ją urządzisz:

Łazienka gotowa na różne pomysły

Wszystko co najwazniejsze jest na miejscu. Pralkę oraz szafki z dodatkami wybierzesz wedle własnego uznania. Nie dajemy ich w standardzie, bo nie chcemy decydować za Ciebie. W zamian – dostaniesz od nas gotowe projekty aranżacji, dzięki którym łatwiej dokonasz zakupu lub zlecisz meble na wymiar.

W ramach standardu wykończenia łazienki możesz wybierać kształt, wielkość i sposób ułożenia płytek naściennych oraz kolor płytek podłogowych.

Zobacz, jak może wyglądać Twoja łazienka na odbiorze, a jak wtedy gdy ją urządzisz:

Wanna czy prysznic? A dlaczego nie wszystko na raz?

Wanna z odpowiednio zaprojektowaną strefą na prysznic stwarza więcej możliwości. Po co wybierać, jeśli wszystko zaprojektuje się z dbałością o wygodę. Teraz łatwo skorzystasz tak z wanny jak i z prysznica, a dzięki jednolitej ofercie wszystko będzie kosztować mniej.

Jak podłogi to dębowe

Dąb jest dobry, olejowany jeszcze lepszy. Jest trwały i wygląda ładnie. Bez względu na to, czy wolisz jasny, ciemny albo naturalny – zawsze wybierzesz coś w swoim guście, a podłoga będzie Ci służyć przez długie lata.

Ściany i sufity malujemy na biało

To nie tylko wrażenie większej przestrzeni, ale też duża łatwość, jeśli zechcesz je pomalować całkowicie po swojemu.

Ściany wewnętrzne gotowe na zmiany

Ściany wewnętrzne w M-2 zaprojektowaliśmy tak, żeby łatwo je było przestawiać w razie potrzeby. Być może teraz bardziej przyda Ci się układ z większym pokojem dziennym, a kiedyś – z wydzielonym pokojem dziecięcym. Montaż bezpośrednio na podłodze ułatwia dokonywanie zmian, a odpowiednia konstrucja zapewnia wytrzymałość i parametry akustyczne na takim samym poziomie jak ściana tradycyjna.

Nie przerabiaj elektryki – w M-2 nie trzeba

Samodzielne dostosowanie elektryki w mieszkaniu to koszmar – dużo do wymyślenia i jeszcze więcej do wykucia w ścianach. Dlatego projekt elektryki w M-2 przygotowaliśmy tak, żeby pasował do dowolnej aranżacji. Włączniki światła są nie tylko intuicyjnie zlokalizowane, ale też zamontowane na wysokości dostępnej dla czterolatka. Bez względu na to jak zaplanujesz swoją przestrzeń – wszystkie gniazdka elektryczne i punkty świetlne będą tam gdzie powinny.

Producenci, z którymi współpracujemy:

Dlaczego wszystko kosztuje znacznie mniej?

Dodatkowe pytania? Zadzwoń: +48 664 033 264 lub napisz: miastologia@leachandlang.pl